Agata Świerc stypendystką DoktoRIS

W czerwcu 2014 r. doktorantka KOWiTO, Agata Świerc otrzymała stypendium DoktoRIS ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego i Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie gratulujemy!

„DoktoRIS - Program stypendialny na rzecz innowacyjnego Śląska” to projekt systemowy realizowany przez Samorząd Województwa Śląskiego (Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego) w partnerstwie z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Unii Europejskiej.

Program skierowany jest do doktorantek/doktorantów kształcących się w dziedzinach nauki i dyscyplinach naukowych oraz przygotowujących pracę doktorską o zakresie i tematyce zgodnej z kluczowymi obszarami technologicznymi wskazanymi w Programie Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego na lata 2010-2020 (PRT), tj. uznanymi za szczególnie istotne z punktu widzenia rozwoju Województwa Śląskiego. Objęcie wsparciem stypendialnym ma ma na celu przyspieszenie postępów oraz podniesienie jakości pracy naukowej doktorantów i doktorantek.

Więcej informacji można znaleźć na stronie programu DoktoRIS.